top of page

Małgorzata Górecka
mgr psychologii 

5A0CF5BD-75B0-4AEB-88A4-24A14D1AED4D_1_2

Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet SWPS w Warszawie ) i specjalistką w terapiach kontekstualnych (Universidad de Almería). W pracy bazuję głównie na założeniach terapii ACT, Analizie Funkcjonalnej, Terapii Schematu oraz innych podejściach, które mają udokumentowane działanie. Wychodzę z założenia, że jak coś działa, to warto robić tego więcej! A jak nie działa? Robić to, co działa!

Mam duże doświadczenie w pomaganiu osobom, które doświadczyły traumy, w tym przemocy w relacjach intymnych, rodzinnych, zawodowych (mobbing) i szkolnych (bullying). W pracy z zespołem stresu pourazowego (PTSD) posługuję się Przedłużoną Ekspozycją oraz metodami opartymi na założeniach terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz krótkoterminowej terapii przetwarzania poznawczego (CPT).

​​

Jestem też  Expert Coachem kształconym w Instytucie dr. Iñakiego Piñuela w Madrycie – jednego z najlepszych specjalistów-praktyków w dziedzinie psychopatii, mobbingu oraz bullyingu, autora wielu ważnych książek o tej tematyce oraz propagatora wiedzy na temat tzw. psychopatii zintegrowanej. 

Jestem członkinią zwyczajną  Association for Contextual Behavioral Science oraz ACBS Polska.

 

Wykształcenie:

- mgr psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie

- studia podyplomowe z Terapii Kontekstualnych na Uniwersytecie w Almerii (Hiszpania)

- Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego "Intra" w Warszawie

- szkoleni I i II stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie

- szkolenie terapeutyczne przetwarzania poznawczego (CPT) w terapii zespołu stresu pourazowego (Ph.D. Patricia Resick)

- czterostopniowe szkolenie z zakresu pomocy ofiarom bullyingu, mobbingu i toksycznych relacji  w Instytucie dr Iñakiego Piñuela w Madrycie

 

oraz liczne szkolenia terapeutyczne (ACT, DBT, Self-Compassion Therapy, FAP, PE w PTSD). ​

Mój profil w Znany Lekarz: www.znanylekarz.pl/malgorzata-gorecka-6/psycholog/warszawa

Psychopata i narcyz w związku: About Us

Martyna

Małgosia i jej wsparcie zmieniły moje życie. Zanim trafiłam na Kontakt Zero, odczuwałam dotkliwie tragiczne skutki życia w długoletnim związku z osobowością psychopatyczną. Dzięki niej powrót do życia przebiegł szybko i prawie bezboleśnie. Odzyskałam siebie, godność, poczucie własnej wartości i stanęłam na nogi. W zasadzie uratowała mi życie. I za to będę jej dozgonnie wdzięczna.

Marta

Małgosia prowadziła moją grupę wsparcia dla osób, które wyszły z toksycznych związków. Korzystałam też z konsultacji psychologicznej. Cieżko mi opisać słowami jak bardzo mi pomogła, jak w punkt umiała wyjaśnić wiele schematów, którymi kierują się socjopaci. Dzięki niej wiele aspektów zrozumiałam, które przez lata wydawały mi się niezrozumiałe. Przestałam się obwiniać, wyszłam na „powierzchnię”. Cieszę się, że są tacy ludzie jak Małgosia, którzy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Polecam szczególnie konsultacje indywidualne.

Dominika

Konsultacje z Panią Małgosią uratowały mi życie i wyjaśniły ,że są na świecie typy osobowości ,które należy unikać. Dała również narzędzia do wyjścia z ciężkiej depresji i nadzieję ,że przetrwam . Profesjonalizm w każdym centymetrze,słowie. Czuje się troskę , empatię i wspólczucie. Polecam każdemu.

Kasia

3w1: Niesamowita empatia + Ogromna wiedza + Bogate doświadczenie.

A najważniejsze to ciągła gotowość by wspierać, pomagać, dodawać sił i mocy.

bottom of page